Námi zastoupené značky


Značka FIBARO byla založena v roce 2010 v polské Poznani.
O pár let později se její produkty prodávají ve více než 100 zemích světa a systém FIBARO se stal známým a oblíbeným ve světě smart home.

Dnes je FIBARO dostupné na 6 kontinentech. Ale celá naše mise začala v Polsku
kde pracují naši inženýři a designéři. Díky nim vlastníme více než 150 patentů a ochranných známek. Na našich produktech neustále pracujeme a to jak po softwarové, tak po hardwarové stránce. S FIBARO produkty máte jistotu kvalitních produktů.

SALUS Controls je dodavatel řešení pro řízení energie. Zaměřuje se na evropský profesionální trh. Úzce spolupracuje se svými zákazníky a partnery, aby lépe pochopil složitosti každého trhu. Může tak vyvíjet inovativní a nákladově efektivní produkty, které se
intuitivně používají, rychle instalují a jednoduše udržují.


SALUS Controls je členem skupiny Computime Group Ltd, Hong Kong, která je známá elektronickými řídícími technologiemi, výzkumem, designem a výrobními službami. Zabývá se specifickým trhem v oblasti spotřebičů, topení, klimatizace, inteligentní
energie a automatizace budov. Od roku 1974 je zde pro zákazníky na obchodních, průmyslových a spotřebitelských trzích v Asii, Severní Americe a Evropě.


SALUS Controls buduje spolehlivé partnerství a poskytuje efektivní řešení pro své zákazníky. Cílem je předvídat požadavky zákazníků s rychlostí a flexibilitou.

Slovenský výrobce SmartHome systému Taphome. Je jediný smart home systém, ve kterém můžete provádět vlastní úpravy.

TapHome je otevřený – integruje všechna zařízení ve vaší domácnosti. Udělali jsme integraci, aby jste ji nemuseli dělat vy. TapHome se vejde do vašeho standardního rozpočtu pro termostaty nebo pro ovládání žaluzií

Společnost Milesight byla založena v roce 2011 a je špičkovou společností specializující se na navrhování a výrobu nejlepších řešení pro video dohled ve své třídě s vynikající kvalitou obrazu, výjimečnou flexibilitou a spolehlivostí na trhu. Milesight prodává své produkty prostřednictvím celosvětové sítě distributorů a prodejců a nabízí vynikající služby před / po prodeji a technickou podporu, které překračují očekávání zákazníků.